Dayan Zhanchi 2x2x2 – charakterystyka produktu

Kostki Dayan od lat znajdują się wśród ulubionych i cenionych przez szerokie grono zawodników speedcubingu. Wykonane z wysoką precyzją cechują się nienaganną kultura pracy, przez co rozumiemy cichą i płynną pracę oraz sprawne ścinanie zakrętów. Kostka Dayan Zhanchi 2x2x2 pojawiła się na rynku w 2013 roku i od tego czasu stała się słynnym produktem, który umożliwił zawodnikom pobijanie rekordów świata w układaniu kostek na czas. Kostka produkowana jest najczęściej w wymiarach 50 mm długości boku.

Co wyróżnia kostkę Dayan Zhanchi?

Przede wszystkim model ten ułatwia kręcenie kostką. Płynność ruchów i brak zacinania to podstawowe cechy produktu stworzonego, dla najszybszych. Model ten potrafi ścinać zakręty nawet do 45° dzięki czemu możliwe jest wykonywanie naprawdę szybkich obrotów kostką bez dokładnego wyrównania rzędów.

Dopasowanie Dayan Zhanchi do swoich preferencji

Kostki Dayan Zhanchi posiadają śruby regulacyjne, które odpowiadają za lekkość obrotów. Można je dopasować do swoich przyzwyczajeń i próbować regulacji na różne sposoby, aby wybrać ten, który pozwoli osiągać najlepsze czasy. Dzięki torpedkom na narożnikach kostka eliminuje tzw. popowanie. Jest to świetny wybór dla początkujących jak i zaawansowanych sppedcuberów, a atrakcyjna cena zachęca do wypróbowania. Kostka Dayan Zhanchi 2x2x2 to wybór świadomego miłośnika logicznych kostek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *