Garnuszek na klocuszek firmy Fisher Price

fisher-price-garnuszek-na-klocuszek

Sięganie po rozmaite klocuszki do garnuszka może okazać się zarówno dobrą zabawą, jak i edukacją. Zabawka garnuszek na klocuszek z firmy Fisher Price posiada dwa tryby. Jeden wypowiada nazwę kształtu,a drugi nazywa cyfrę wtedy, gdy klocuszki znajdują się w odpowiednich otworach. Garnuszek potrafi grać wesołe piosenki i może porozumiewać się z dzieckiem po polsku. Posiada także świecący nosek, który przyciąga uwagę malucha. W zabawce można regulować głośność, albo całkowicie ją wyciszyć.

         Interaktywny garnuszek na klocuszek z bebito.pl Fisher Price potrafi zająć pociechę na długi czas. Rozwija zdolności manualne oraz zdolność myślenia. Do tego uczy liczb i rozpoznawania kształtów, a kiedy dziecko wkłada do odpowiednich otworów klocki, garnuszek w nagrodę śmieje się i podpowiada, jakie mają kształty i jakie znajdują się na nich cyfry.

         W oryginalnym pudełku znajduje się garnuszek, pokrywka, a także pięć ponumerowanych klocków. Firma Fisher Price tworząc takie zabawki pragnie rozbudzić w dzieciach wrodzoną ciekawość, stymulować ich wyobraźnię, a także zachęcają do poznawania świata na swój, indywidualny sposób, nienarzucony przez nikogo z zewnątrz. Odkrywanie i nauka poprzez zabawę przynosi zwykle najlepsze skutki.

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *