Pierwsze cztery kółka malucha

auto na pedałySamochodzik to zazwyczaj ulubiona zabawka każdego chłopca, jednak niejedna dziewczynka również przepada za takimi przedmiotami. Obecnie rodzice mogą zafundować swojemu dziecku nie tylko miniaturowe repliki pojazdów, ale również samochodziki na akumulator, które niejednemu maluchowi z pewnością sprawią frajdę.

Dla jakiego wieku przeznaczone są dziecięce samochodziki na akumulator?

Wielu rodziców zastanawia się przed zakupem, czy dany samochodzik odpowiedni jest do wieku ich dziecka. Warto wiedzieć zatem o tym, iż na większości tego typu produktów widnieje informacja, że są one przeznaczone przede wszystkim dla dzieci w wieku od 1 do 3 lat. Oczywiście można również zakupić samochodziki, które przeznaczone są dla starszych dzieci, jednak są one dużo droższe, ponieważ charakteryzują się większą wytrzymałością oraz większą mocą.

Najtańsze samochodziki dostępne w sklepach

Najtańsze samochodziki można już nabyć za około 300zł. Posiadają one zazwyczaj akumulator o mocy 6V oraz pilot, który umożliwia rodzicom zdalne prowadzenie pojazdu. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ małe dziecko nie potrafi z początku poradzić sobie z kierowaniem pojazdem, dlatego też taki pilot to niezwykle przydatna rzecz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *