Jak przystało na wiek XXI, do przodu znaczący krok zrobili również producenci zabawek dla dzieci w każdym wieku.

Niektóre z nich powstały wręcz z niczego, z kolei inne – ewoluowały. Jednym z przykładów rewolucji są tak zwane puzzle piankowe wykonane – jak sama nazwa wskazuje – z odpowiednich i całkowicie bezpiecznych pianek. Co więcej – puzzle te posiadają wszelkie odpowiednie certyfikaty oraz atest, co daje rodzicom gwarancję bezpieczeństwa w trakcie zabawy ich pociech (i nie tylko).

Puzzle dla dzieci w każdym wieku

Piankowe puzzle można zakupić dla dzieci bez względu na wiek, bowiem niektóre z nich kwalifikują się dla maluchów do szóstego roku życia, do pierwszego roku życia, bądź do (oraz powyżej) trzydziestego szóstego miesiąca życia dzieci. Niektóre z nich posiadają od kilku aż do kilkunastu części puzzli. Warto również wspomnieć, iż produkty te posiadają żywe, ciekawe kolory, które zachęcą każdego malucha do zabawy oraz układania ich.

Puzzle a maty piankowe

Poza puzzlami, istnieje możliwość zakupu mat piankowych, które rozkłada się na podłodze, a następnie pozwala dzieciom na dowolne ich układanie. Produkty te są dostępne w dużych rozmiarach, toteż nie wystąpi ryzyko uduszenia, bądź udławienia.

Dodaj komentarz