Nie ulega wątpliwości, że zimowe kombinezony dla maluszków to najlepszy wybór zarówno dla dziecka, jak i dla jego rodziców. Dobrej jakości ubranko jest ciepłe, komfortowe i bardzo funkcjonalne, a przy tym bardzo praktyczne. Jak zatem wybrać kombinezon dla swojej pociechy?

Właściwy rozmiar to podstawa

Nie ulega wątpliwości, że dzieci w tym wieku rosną nadzwyczaj szybko dlatego przed zakupem warto dokładnie zmierzyć malucha i wybrać dla niego ubranko w nieco większym rozmiarze tak, aby posłużyło nieco dłużej. Warto pamiętać, że kombinezon niemowlęcy nie powinien być jednak zbyt luźny, gdyż dziecku może być wówczas po prostu zimno.

Certyfikowane materiały

Podczas zakupu należy zwrócić uwagę na to, z jakiego materiału wykonany jest dla niemowląt kombinezon. Najlepiej, aby posiadał certyfikat gwarantujący, że tekstylia nie będą uczulać maluszka ani powodować podrażnień na jego delikatnej skórze. Warto zadbać również o to, aby materiał wierzchni był nieprzemakalny i nieprzepuszczalny dla wiatru, a podszewka została wykonana z miłego w dotyku i miękkiego pluszu lub polaru.

Dobrej jakości kombinezon dla niemowlaka to spory wydatek, ale tego typu wygodne i funkcjonalne ubranko jest z pewnością warte swojej ceny.

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz