Wakacyjne wyjazdy z maluchem często wiążą się dla rodziców z problemem braku miejsca do spania dla niemowlaka. Wystarczy zainteresować się zakupem łóżeczka turystycznego dwupoziomowego, by ten problem minął, jak ręką odjął.

Łóżeczko turystyczne dwupoziomowe Pinkibaby

łóżeczko sun babyNasa się zarówno dla starszego, jak i młodszego dziecka. Wyższy, podwieszany poziom przeznaczony jest dla noworodków, niższy – dla nieco starszych dzieci. Łóżeczko takie wygodnie przenosi się w niewielkiej torbie, a po rozłożeniu ma ono wymiary standardowego łóżeczka dziecięcego. Z powodzeniem zastąpi więc klasyczne dwupoziomowe łóżeczko niemowlęce na każdym wyjeździe na wakacje czy do rodziny.

Dodatkowe akcesoria

Warto zainteresować się łóżeczkiem turystycznym wyposażonym w dodatkowe akcesoria. Bardzo przydatny jest przewijak, na którym wygodnie i szybko można zmienić dziecku ubranie. Do niektórych modeli załączone są także pozytywki, maskotki czy lampki nocne, na których maluch z pewnością skupi swoją uwagę.

Na wakacjach przydatna jest także moskitiera, dzięki czemu spokoju śpiącego malucha nie zakłócą żadne owady. Podobnie przyda się rozkładany daszek, dzięki czemu łóżeczko można postawić na świeżym powietrzu – na tarasie czy w ogrodzie.

Dodaj komentarz