nosidełko dla niemowlakaMiękkie (ergonomiczne) nosidełko dla niemowlaka zdobywa w ostatnim czasie coraz większą popularność wśród rodziców, dlatego też na półkach sklepowych można spotkać coraz więcej modeli tego typu. Jest to doskonała alternatywa nie tylko dla klasycznych nosidełek, ale również dla popularnych chust do noszenia dzieci.

Miękkie nosidełko dla niemowlaka – największe zalety

Miękkie nosidełka dziecięce Lilitup doskonale dopasowują się od kształtu ciała każdego dziecka. Modele te są lekko usztywnione i co najważniejsze bardzo bezpieczne dla niemowlaków, dlatego też coraz więcej osób korzysta z ich dobrodziejstwa. Godne uwagi są przede wszystkim te modele, które w 100% wykonane są z naturalnych materiałów. Bardzo wiele elementów nosidełek miękkich, takie jak np. szelki wzmacniane są dodatkowo specjalnymi syntetykami. Ogromną zaletą miękkich nosidełek jest również to, że nasze dziecko możemy nosić nie tylko z przodu, ale również z tyłu albo na biodrze.

Prawidłowy rozwój dziecka

Bardzo wielu specjalistów uważa, że to właśnie miękkie nosidełka są zdecydowanie korzystniejsze dla rozwoju bioder dziecka. W klasycznych nosidełkach, nóżki mogą układać się bardzo różnie, ponieważ decyduje o tym zazwyczaj rozstawienie dziurek w koszu. W nosidełku miękkim nóżki układają się zawsze naturalnie. W Polsce ogromną popularnością cieszą się nosidełka wyprodukowane w Azji, czyli Mei Tai, które w całości wykonane są z bawełny i nie posiadają klamer. W modelach tych dziecko można nosić na plecach lub z przodu.

Dodaj komentarz