Na naszym rynku jeżeli chodzi o poduszki do karmienia do wybór mamy bardzo ogromny. Jak każda kobieta po ciąży dobrze wie, porządna poduszka do karmienia bardzo pomaga, dlatego też warto zainwestować w produkt wysokiej jakości.

Rogal do karmienia – zalety

Niestety trzymanie niemowlaka cały czas na rękach, albo nachylanie się nad nim jest bardzo męczące i skutkuje dość dokuczliwymi bólami pleców szyi, karku oraz ramion. Porządny rogal do karmienia na szczęście może pomóc nam rozwiązać ten problem. Gdy malec swobodnie leżeć będzie na poduszce, to mama będzie mieć wolne ręce, co w przypadku karmienia dziecka jest bezcenne.

Każda poduszka do karmienia w kształcie tzw. rogala, może służyć również jako znakomity leżak dla niemowlaka. Dzieci uwielbiają spać w takiej pozycji, dlatego też do karmienia rogal cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i coraz częściej pojawia się na półkach sklepowych.

Czym musi charakteryzować się najlepsza poduszka do karmienia

Porządny rogal do karmienia niemowląt powinien być przede wszystkim duży, odpowiedniej wysokości oraz optymalnie wygodny. Poduszka nie może być za miękka, ani za twarda. Jako poduszka ciążowa dobrze sprawdzić może się na przykład poduszka styropianowa

Dodaj komentarz